Strona Główna > Piwniczki

Piwniczki ogrodowe, ziemianki i spiżarnie – Wrocław

Brak piwnicy to już nie problem. Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy produkt, który może pełnić funkcję: ziemianki, piwniczki ogrodowej, spiżarni.

Dlaczego warto wybrać ziemiankę plastikową?

Ziemianki plastikowe to świetne rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Zarówno produktów spożywczych, jak również innych niewielkich przedmiotów, których na przykład nie używa się zbyt często na co dzień.

Piwniczka wykonana jest z laminatu poliestrowo-szklanego i zabezpieczona dwustronnie żelkotem. Warto zwrócić uwagę na jej przemyślany kształt i konstrukcję, które pozwalają na bezproblemowe posadowienie jej w ziemi i obsypanie nawet metrową warstwą, bez ryzyka uszkodzenia. Atutem ziemianki plastikowej są warunki jakie w niej panują przez cały rok, a które pozwalają na to, by bezpiecznie przechowywać tam pewne produkty spożywcze od wiosny aż do zimy.

Piwniczka jest szczelna i wentylowana, na życzenie Klienta wyposażamy ją też w drzwi, półki oraz drewnianą podłogę.
Wymiary piwniczki:

  • szerokość: 230 cm
  • wysokość: 230cm
  • długość: 180,270,360cm

Inną zaletą ziemianki jest fakt, że jest lekka: w wersji podstawowej ziemianka plastikowa waży około 200 kilogramów, dzięki czemu można ją bez trudu zamontować bez wykorzystania ciężkiego sprzętu.

Produkt posiada Atest Państwowego Zakładu Higieny.
Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty szamba ekologicznego oraz oczyszczalni biologicznej u producenta, zapraszamy do kontaktu.

Wypełniona piwniczka
Dostawa piwniczki
Transport piwniczki paleciakiem
Piwniczka drewniana
Piwniczka murowana
Pusta piwniczka z regałami
Piwniczka ogrodowa
ziemianka
spiżarnia
Piwniczka ogrodowa